Tuesday, May 15, 2018

Can Israel Winning Eurovision Stop BDS? / הניצחון בארוויזיון מספיק להפסיק את תנועת BDS?

ראש החודש השלישי תשע״ח
English follows the Hebrew.


YNET: אירוויזיון 2018: ישראל זכתה במקום הראשון
שנה הבאה אצלנו! ישראל היא הזוכה באירוויזיון 2018. נטע ברזילי הגיעה למקום הראשון בגמר האירוויזיון בפורטוגל עם השיר Toy. ברזילי העניקה את הביצוע הטוב ביותר לערב זה מתוך 26 מדינות שהתחרו. ראש הממשלה בשיחה טלפונית עם ברזילי: "את השגרירה הכי טובה של ישראל. ישבנו אני ורעייתי שרה והילדים ואמרנו 'נטע נטע נטע'. אוהבים אותך"

רועי אלמן, ליסבון, עמי פרידמן, רן בוקר: 12.05.18

ישראל היא הזוכה באירוויזיון 2018! נטע ברזילי הגיעה למקום הראשון בגמר האירוויזיון עם השיר Toy. אירוויזיון 2018 התקיים אמש (שבת) בליסבון בירת פורטוגל, עם שירים של 26 מדינות שהתחרו על הזכייה במקום הראשון. נטע ברזילי העניקה (אובייקטיבית) את הביצוע הטוב ביותר לערב זה. ישראל סיימה במקום הראשון עם 529 נקודות. "אני כל כך מאושרת. תודה רבה לכם שבחרתם בנו, תודה רבה, אני אוהבת את ישראל, בשנה הבאה בירושלים", אמרה על הבמה לאחר הזכייה. למקום השני הגיעה קפריסין ולמקום השלישי אוסטריה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לברזילי בשיחת טלפון לאחר הזכייה: "יש לי שתי מילים בשבילך: 'כפרה עלייך'. את השגרירה הכי טובה של ישראל. ישבנו אני ורעייתי שרה והילדים ואמרנו 'נטע נטע נטע'. אוהבים אותך". (המשך...)
ואפילו לפני הגמר של ארוויזיון התחיל, הגוים הראו לנו את כמה הם אוהבים אותנו! (בציניות)

YNET: פרגון לישראל לצד מודעות של ה-BDS: רגע לפני האירוויזיון - ככה נראית ליסבון
נציג צ'כיה מחמיא לנטע ברזילי ומכנה אותה "Killer", האוסטרלים שרים את Toy, מעריץ של ישראל מרוסיה וכן - אי אפשר בלי כמה מודעות של ה-BDS שקוראות להחרמת ישראל באירוויזיון. רגע לפני הגמר הגדול של האירוויזיון - ערב יורד על ליסבון, והאדרנלין רק עולה
רועי אלמן: 12.05.18

שעה קלה לפני שאירוויזיון 2018 יוצא לדרך - התורים מתארכים, האדרנלין בעיצומו, חולצות ודגלים בשלל צבעים ממלאים את הסביבה וההתרגשות בעיצומה. גם נטע ברזילי שומרת על הומור והעלתה תמונה לחשבון האינסטגרם שלה קצת לפני תחילת התחרות. אז מהאוסטרלים ששרים TOY ועד נציג צ'כיה שמפרגן לברזילי ומכנה אותה "A Killer", וכן, גם כמה מודעות של ה-BDS שקוראות להחרים את ישראל באירוויזיון, אבל לא מצליחות להשבית את השמחה. ככה נראית ליסבון הערב (שבת) רגע לפני שהשמש שוקעת והווליום עולה. (המשך...)
עשר אגורות (2¢):
אז עכשיו כל אנשי העולם יפסיקו לשנוא אותנו ו יתחילו לאהוב אותנו, אחרי שישראל זכתה במקום הראשון בארוויזיון? למה? מפני שסוף סוף הצלחנו להראות לכל העולם שאנחנו ממש כמוהם ושאין הבדל בינינו לגוים? ומפני שסוף סוף הצלחנו להוכיח לכל אנשי העולם שהתבוללנו לגמרי לתוך הקהילה הגלובליסטי? באמת?
אמר ר' שמעון בר יוחאי הלכה היא בידוע שעשו שונא ליעקב.
אני אשמח אם אחי ואחיותי יתעוררו כבר.

אנחנו צריכים להפסיק לדאוג על מה שאחרים חושבים עלינו, ומתחילים לדאוג על מה שאנחנו חושבים על עצמנו,... ואפילו לדאוג על מה שהקב"ה חושב עלינו??

YNET: Netta Barzilai brings Eurovision win to Israel
Israeli songstress broke barriers, brought Israel its fourth Eurovision Song Contest win; 26 countries competed in this year's finals, with Israel widely considered a frontrunner to win from the outset; 'I've given all my heart and soul to Eurovision, and now it's your turn,' Barzilai tweets after her performance; PM Netanyahu tweets his greeting, Gal Gadot calls on her 19.5 million Instagram followers to vote 22 for Israel's entry. 
Roi Alman and Ami Friedman: 05.13.18 
Israel's Netta Barzilai won the 2018 Eurovision Song Contest Saturday night in a photo finish against Cyprus, netting the country its fourth ever win and the right to host next year's contest. "Next time in Jerusalem!" Netta shouted in her post-win interview. (cont.)
Even before the Eurovision final began, the nations were showering their love upon us! (eyes rolling)
YNET: Israel’s Eurovision contestant highly popular despite BDS efforts
Anti-Israel BDS flyers unable to stem palpable excitement among Eurovision 2018 crowds in Lisbon moments before grand finale; fans from all over the world shout encouragement to Israel's Netta Barzilai.

Roi Alman: 05.12.18
Shortly before the Eurovision Song Contest 2018 began, the adrenaline was pumping, shirts and flags in a variety of colors filled the surroundings and excitement was in full swing—and not even a local protest of Israeli contestant Netta Barzilai could put a damper on the proceedings.

Israel’s Netta Barzilai, in fact, maintained her sense of humor and uploaded a picture to her Instagram account just before the start of the competition.

This is what Lisbon looked like Saturday night, moments before the sun set and the singing began:

Australian fans sang Netta’s song TOY, while an admirer from the the Czech Republic praised Barzilai by calling her "a killer."

Despite widespread enthusiasm from fans, flyers for a local Boycott, Divestment and Sanctions (BDS) campaign called for boycotting Israel at the Eurovision.
Barzilai is set to perform in the competition's final Saturday night.
Esser Agaroth (2¢):
So now all the peoples of the world will stop hating us and will love us, after Israel won Eurovision? Why? Because at last we have succeeded in showing the whole world that we are just like them and that there is no difference between us and the rest of the world? And because we finally proved to all that we have been completely assimilated into the globalist community? Really?
Rabbi Shimon bar Yohai said that the known halakhah is [that] Esau hates Ya'aqov.
I would be very happy if my brothers and sisters were to wake up already.

We have to stop worrying about other people think of us, and start being concerned with what we think of ourselves,...and even what God thinks of us, perhaps??

No comments:

You Might Also Like...